Leden 2012

Friends

28. ledna 2012 v 15:30
Proč nic nepíšu ?
Nechce se mi ...
Nemám nicc zajímavýho o co bych se s váma mohla podělit.
Možná to, že z deprimace přecházim na totální nasranost na jednoho člověka. Už nejsem smutná z toho, že to skončili spíš začínám litovat toho co se stalo. No to možná ne ale nějak přibližně tak ..
No vlastně tohle si spíš nalhávám stačí mi jeden debilní pohled na něj a sem zase totálně v prdeli. Jak dlouho se ještě budu sakra takhle trápit?.... Hrozně bych si přála aby to bylo jako dřív, íkdyž vim že se to nikdy nestane.
♥Když Tě nevidím strašně to bolí, když Tě vidím, bolí to ještě víc.♥

Sem ráda že mám kamarádky kterejm se můžu svěřit. Třeba miluju to když ví přesně co dělat, když se on zničeho nic objeví ve stejnym "obchodě" jako my a ona ví že prostě musim hned pryč nebo se zeseru, stuhnu nebo něco podobnýho... Mám je všechny mimochodem hrozně ráda♥ a neumim si představit to jak bych celej tenhle měsíc zvládala bez nich. Vlastně co měsíc.. celej půlrok se to nějak veze.
To co si museli vyslechnout to jak sem jim celá ubrečená volala,psala oni mě utěšovali že to bude dobrý, ikdyž každej ví že to hned dobrý nebude.. ale stejně tady byli, jsou a doufám že i budou vždycky pro mě jako já sem tady pro ně :)

Našla sem krásný video s citáty. Mám pocit jakoby mi mluvilo přímo z duše.... Vážně se skoro ve všech těch citátech vidim je to až divný..
Určitě se na to podívejte.. je to krásný ..
Jo a kdyby někdo věděl jak se jmenuje ta písnička tak mi to prosím napište :)
♥Když někoho miluješ dej mu volnost. Když se vrátí, je Tvůj, když ne, nikdy Tvůj nebyl.♥

I'm dreamer

20. ledna 2012 v 17:20 | Petuš |  deník
Konečně je pátek ... :) ♥
Miluju ten pocit, když vim že nemusim další dva dny do školy ... :)

No a jak se mám já? No celkem fajn... sice by to mohlo být o hodně lepší ... stačilo by aby se stalo jen málo...
Čekala sem to horší. To že budu smutná dýl ... ikdyž já sem smutná, ale on mi nedovoluje se na něj zlobit tak moc abych se z toho mohla nějak hodně trápit. Vždycky mám takovou touhu mu napsat, ale vim že nemůžu.. on si musí uvědomit že mu chybim a to jak je mu semnou líp ... teda doufám že je :)
Jestli máš nějakou otázku tak mi můžeš napsat na formspring


Why can't be all happy

17. ledna 2012 v 14:50 | Petuš |  deník
Je toho tolik co bych chtěla napsat.., ale nějak na to nemám "koule". Možná se bojim, že když se to dostane ven změní to nějak můj postoj. Jo já vim zas plácám kraviny.. jen mám zrovna prostě pocit, že už nebudu nikdy štastná. Ať bych to řekla komukoli znám odpověd ... " prosimtě budeš " já vim někdy snad.. Teď rozhodně nejsem..

Nevim proč si vlastně navzájem tak ubližujem (myslim kluci a holky). Když si vzpomenu jak sem před týdnem psala kamarádce "si o jedno zlomené srdce blíž k větě : Žili spolu štastně až do smrti♥" tak si teď prostě řikám že to vůbec nepomáhá. Představa toho je krásná ... jen kdyby člověk věděl kolikrát mu za život musí někdo ublížit než bude štastnej. Vim co si myslíš.. nebylo by to ono vědět napřed to skym a jak dlouho budeš atak... já vim jen mě to prostě tak napadlo.

Měla bych se přestat litovat nejsem jedinej člověk na planetě co neni zrovna teď štastnej. Sou i horší věci než zlomené srdce. Proto sem taky vymazala ten hrozně deprimujcí článek co sem psala v neděli večer..

Just a dream

15. ledna 2012 v 11:30 | Petuš |  deník
♥Will you come back? No one knows.
I realize, it was only just a dream.♥

Tak jo chtělo by to pro změnu nějakej článek na kterym nebude tak znát to jak sem deprimovaná. Přemejšlela sem o čem bych tak mohla napsat ... na nic pořádnýho sem nepřišla tak zas jen bláboly...
Třeba začnu tim co sem dělala včera. Nic :D. Přídu si jako hroznej lenoch...;) A zjistila sem šokujcí věc.. když sem ve stresu pořád jim :D. Je to hrozný ...

I can't be strong

14. ledna 2012 v 15:14 Other
Ikdyž mám chuť brečet stejně se usmívám.....
Ikdyž sem probrečela noc stejně mě provází pořád ten stejnej falešnej úsměv aby nikdo nepoznal jak mi je mizerně..
Znáš to ? Když byses nejradši někomu vyzpovídala, ale řikáš si i oni mají svoje problémy tak je ty moje přece vůbec nezajímaj.No tak to v sobě dusíš a děláš jakoby nic. Néé že bych tohle dělala poslední dny pořád.
Vlastně ani nevim proč to sem píšu .. :/ stejně to je jedno...
Co se změnilo, nebo spíš co ho změnilo? Proč se zas chová jako nejvědší blb ... nenapíše mi a když to nevydržim a napíšu mu tak mi odsekává a pak se bezeslova vypne.Mohl tam být to vim až moc dobře, ale prostě na mě zas kašle a já stim nemůžu nic dělat ...
♥I can be tough, I can be strong
But with you, it's not like that at all♥

♫Damn! Damn! Damn!
What I'd do have you here, here, here
(I wish you were here)♫

Slova pro princeznu

13. ledna 2012 v 17:20
(pusť si to a přitom čti :D)
♥Vzpomínám na první den kdy sme byli spolu.♥

Nejkrásnější, nejúžasnější, nejromantičtější písnička.
Joo třeba chci aby se někdo zas tak cítil semnou..
Třeba chci slyšet zas Miluju tě a chci cítit to samí.

Jen jeden kluk mi říkal princezno, ale já neviděla že on je můj princ. Co když to mohlo být žili spolu štastně až do smrti?♥
Já vim...asi by to tak nebylo, ale mohlo to být dýl než měsíc..

A teď ? Proč mám pocit že sem se zamilovala moc pozdě. Do toho kdo mě miloval a já mu ublížila. Tak hnusně že bych si nejradši nafackovala.

Nevim čim sem si zasloužila to, že se semnou vůbec baví, nebo to chození ven..
Nebo to jak mě pozval k sobě ... Kdybych mu tak viděla do hlavy. Aspoň tušit to co chce aby bylo dál.
Sem smířená stim že se s nějvětší pravděpodobností do mě znova nezamiluje. To už bych po něm chtěla asi trochu moc.. problém je ale to že mám takovej pocit jako bych do něj teď byla zamilovaná já ...

"Ikdyž sem sám cítím tě vedle sebe"♥

laughter

11. ledna 2012 v 21:04 deník
Miluju ty dny kdy se směju, ikdyž bych nejradši brečela. Ale tak to se přirozeně neřeší :).
Dneska byl dobrej den.. škola byla celkem fajn... krásná cesta na oběd ... nikdy byste nevěřili jak vás dokáže pobavit slovo přirozeně...:D.
Po škole zas do olympie a samodřejmě i mekáče ( štve mě že jim pořád tak nezdravě :D). No a když sem se konečně dostala domů předělala sem si gelovky protože sem si to na jednom prstu nechtěně strhla (au)... tak snad to teď vypadá zas líp :D. Joo a zas nemám fotku ale já to vyfotim fakt jo ... :D. Musim se pochlubit svým výkonem.
A zejtra zas do školy.. néé že by se mu tam vůbec nechtělo ale tak víš jak ...
test z EKO mimochodem to vůbec neumim a nechce se mi to učit..nejradší bych zatáhla jen kdybych nemusela řešit ty blbý omluvenky sakra :D.


D- 10.1

10. ledna 2012 v 18:19 deník
Taky znáte to, že něco chcete mít, ale ste moc líný si to udělat ?
Tak dneska sem to překonala :D. A po 4 měsících sem si zase vlastnoručně udělala gelovky.:D
Joo vypadaj trochu postiženě.. noco. :D já se jednou zlepšim :D.
Chtěla sem je vyfotit a dát je sem, ale už je blbý světlo a ještě k tomu byste se lekly tak sem si to rozmyslela.

Jo a dneska sem začala psát další romanticko-dojemnej článek... joo už zas. :D
Tak až ho dopíšu tak uvidíte. :D

No a taky jsem zjistila že sem závislá na pomelu.♥ Nevim kde se to vzala, ale musim ho mít každej den. :D
A nakonec další textík to bych nebyla já kdybych ho do článku nedala :D♥.

D- 9.1

9. ledna 2012 v 17:40 | Petuš
Dnešek je divnej den. Nevim proč prostě na mě působí nějak divně.
Ve škole to bylo celkem v pohodě...ale normálně čim dál víc začínám nenávidět HOZ nějaká debilní seminárka co budem připravovat snad pů roku ? Kdo to kdy viděl sakra :D. No a taky když nepočítám pokus vypíchnout mi oko :D. Po škole sem se jela podívat po oblečení .. konečně mám novou košili joo.. no a taky jeany :). Hrozně vtipný mi příde to jak si každou neděli řeknu od zítřka začnu jíst zdravě, ale stejně hned skončim v mekáči nebo kfc.
Nesnášim to že mám chutě :D.
Ale tak co žijeme jen jednou ..
No a zejtra zas do školy ... joo hodně se mi chce .. debilní děják a všechno ostatní.
A taky debilní jsou lyžáky .. úterý má bejt náš den sakra :/ ale o tom zas jindy :D

my lovestory 2

8. ledna 2012 v 10:00
Článek navazuje na tento.

Nenapadlo mě nic hloupějšího než říct "kamarádce" ať mi ho nějak dohodí.Další z řad chyb. Začali si spolu psát, chodili spolu ven a ona mi do očí říkala že by si sním nic nezačala. Asi o měsíc pozdějc když sem sním byla venku jsem se od něj dozvěděla že mu řekla že ho miluje ...
Joo to nám trošku narušilo přátelství,ale aspoň vim jaká je. Nebyla sem na ní naštvaná za to že se to něj zamilovala to jí vyčítat fakt nemůžu spíš mi vadilo to jak mi lhala do očí. No tak sem se sní přestala bavit.A ani mi nechybí.
Ale vlastně dopomohla tomu že se zase bavim snim(budu mu řikat D. :D). Začali sme si psát byli sme spolu venku.
Vůbec nechápu jak se semnou může vůbec bavit po tom co sem mu udělala a ještě jak... Dalo by se říct že sme chodili na rande ale doteď sme prostě jen kamarádi s výhodama.. možná se bojí že kdyby mezi náma bylo něco víc že by se to zas posralo.. Nebo spíš že bych to zas já posrala...
A co bude dál ? To fakt nevim ...

úplně se vtom textu vidim...