Únor 2012

Záchvat nostalgie

29. února 2012 v 20:20
"Láska zapadla jak měsíc, vyprchala jako benzín.
A já už asi neovlivním to, že budeš s jiným."


►Vím, že jsem asi naivní,
když doufám, že se vrátíš.
Že budeme šťastní,
Teď mi došlo, co jsem ztratil.◄


Když si vzpomenu na ty krásný chvíle co sme zažili tak mi to určitym způsobem chybí. Já vim jakej teď je změnil se v debila a vim, že neexistuje způsob jak ho změnit v toho starýho úžasnýho kluka, kterýho sem se doprovolně vzdala. Proč já řikám že chci někoho pro koho budu princezna, když sem si někoho takovýho nechala doslova vyklouznout mezi prsty. Zase mám záchvat lítosti, naivity a nevim čeho všeho... Někdo hluboko vim, že on je pořád ten kluk kterej byl pro mě chvilku střed vesmíru a pak se to rozpadlo... Řikám si třeba ho něco možná spíš někdo donutil změnit se. Jo je to tady mám tendenci ho omlouvat. Nezaslouží si to..já vim, ale nemůžu potlačit to, že ať dělá co dělá pořád mi na něm záleží. Tolikrát mi ublížil, ale stejně se na něj nemůžu zlobit.. je to parchant. Ale v mým srdci navždy zůstane ;). Prostě je něco ve mě ,v něm.

Just friends

29. února 2012 v 8:56 deník
Já už se vážně jenom směju...Jak se někdo může změnit z citlivýho,hodnýho kluka na bezcharakterního zmetka? To mi hlava nebere. Jestli se teď cejtí jako frajer, když s holkou zachází jako s kusem hadru,nebo jestli to jeho chování má nějakej vyšší význam kdo ví. Naneštěstí no možná spíš naštěstí tohle už de mimo mě. Já už se mu jen vysmívám na nic jinýho nemám ;D. Pamatuju si jak mi chtěl navodit dojem, že sem mrcha. No jestli sem tak co je pak on...néé už né.. bude skuhrat abysme byli kamarádi, protože takovýho parchanta já už nikdy nechci!!! Aby podvedl svojí holku a potom tvrdil, že si to nepamatuje..? Přísahal na svoje koule.. nojo jeho smůla že já měla fotku kde sou přistiženi při činu. Aspoň vim, že sem z toho pobláznění úplně vyléčená. Ale stejně docela lituju tý jeho holky (u který mi hrozně radostně oznámil, že jí dal kopačky ).. já myslim, že mě aspoň nikdy nepodvedl. A šokujcí zjištění.. jako kamarádům nám to de líp ;)

Jak říká mamka : Každý příběh si zaslouží štastný konec.
(A tohle je ten náš!)

He broke me.

28. února 2012 v 10:19 deník
Doufám, že to konečně vyjde a já v sobotu pojedu "pařit".Už mi to chybí.. ani nevim kdy sem byla naposledy no každopádně je to hrozně dlouho. Potřebuju to. Odreágovat se a dělat, že nemá žádný starosti a že sem úplně v pohodě. Tak už jen zbývá přemluvit co nejvíc lidí. Ale ono to půjde. Nevim proč, ale už mě všechno hrozně deprimuje.. to jak se každej ptá jak mi je a nikomu se nechce věřit tomu jak sem hrozně v pohodě.. No možná nejsem hrozně, ale beru to tak. On mi řekl že nemůže být s někým koho nemiluje ( trošku paradox) a já zas nemůžu být s někým kdo mi lže. Vlastně se to vyřešilo samo. Když sem si sama sobě položila otázku jestli kdyby se to časem nějak změnilo a nějak sme se navzájem zas chtěli docela mě zaskočila moje myšlenková odpověď. ;) Ale prostě vim, že tohle nehrozí a já mu v nejlepšim případě začnu chybět jako kamarádka.. joo komu by nechyběli moje blbý kecy :D. Ikdyž snim se stávaj ještě blbejší.. zbožnovala sem to jak nikdo naše konverzace nechápal, ale my sme přesně věděli co tim myslíme a skoro ve všem byli schovaný dvojsmysli :'). Chybí mi to ( Chybí mi on, ale pšt)! A nejvíc ze všeho mě štve že se mi smazali starý konverzace na skypu :'(. Nocoo nic stim neudělám.
Bude líp věřim tomu. Někde na mě čeká můj princ, kterej nedovolí abych se kvůli němu trápila :')♥

↓ Nemá cenu se trápit kvůli klukum :)♥ ↓

Bleeding Love...

27. února 2012 v 11:39 | Petuš |  deník
Proč se všichni nakonec změní v hrozný svině. Nechápu to fakt ne. Mám takovej pocit, že je únor divnej měsíc no on ani leden nebyl nejlepší, ale zase jeho začátek byl dobrej... Řikám si o kolik by byl život snažší kdyby neexistovala přetvářka a lži a podobný blbosti. No to se nikdo nikdy nedozví, protože tohle tu bude pořád. Neznám člověka kterej by ani jednou v životě nezalhal.. a to dokonce i osobě na který mu záleží. Jo taky sem lhala a né jednou to přiznávám, někdy toho lituju, že sem rači neřekla pravdu třeba by bylo všechno jinak.. já bych byla jiná. Úplně mě zas přepadla ta sentimentální nálada ... to bude těma křečema.. Fakt nesnášim, když sem nemocná a celej den mi je divně a nejlepší sou ty křeče co mám ve dne i v noci krása.. Nojo od čtvrtka sem nejedla taky docela pohodička no. Třeba sem vůbec nechtěla v sobotu jet na diskotéku přijít na jiný myšlenky a místo toho sem čuměla na filmy. Ale já si to vynahradim ... od dubna tam budu pořád! No to zas asi ne, ale neznám lepší odreagování od problému s láskou než něco mít s někym, kterýho si v lepšim případě další den ani nepamatuješ a čumíš jak debil na lidi co ti říkaj co si dělala. Už ani nevim kolikrát sem řikala, že už nebudu nikdy nic pít vždycky se to zvrhne .. třeba jako silvestr... No ale to už je promlčený ...:D. No prostě už to zas potřebuju..!
Jestli máš nějakou otázku tak mi můžeš napsat na formspring

It's alrigh, It's OK

26. února 2012 v 10:30 deník
I wonť return, our bridge has burn down.

Proč existujou takový svině, který údajně z doslechu ví víc o tvejch citech než ty sám. Jak mu někdo mohl tvrdit že ho miluju a hrozně chci, když sem ani já nevěděla jestli to je pravda. Krásný ale je že on tomu uvěřil a pak mi píše jak se musí ujistit o tom, že ho beru vážně jen jako kamaráda... Neznám nádhernější pocit než když zjistíš že ti někdo hrozně dlouho lže o a pak dělá tu špatnou z tebe a nebo se ohání frázema jako nechtěl sem ti ublížit. Joo tak sem se nasrala a napsala mu, že ho beru jen jako kamaráda a tim to končí. No snad to je pravda, doufám v to už kvůli sobě. Ale snad jo. Docela mě, ale baví pozorovat situace jak mu kazim ráj stou holkou... né že bych byla nepřejícná ale jemu ten vztah opravdu nepřeju!! Nebo mě jěště dorazil když začal být hnusnej na kámošku protože mi řekla pravdu když on to neumí... bože ubohost nějvětší.

Mimochodem na tý fotce sem já .. ! Neni to žádná kusovka takže žádný kopírování.

Liar

23. února 2012 v 16:00 | Petuš |  deník
Nesnášim to jak mi pořád lže ... si myslí, že sem úplně blbá? Kdyby jen věděl...
Chci mu věřit ale nemám už nejmenší důvod... joo přečíst si konverzaci o tom jak jiný píše zlato a jak by pro ní udělal cokoliv je vážně krásný. Zvlášť když vám den předtim tvrdí jaký to sou zas hrozný výmysly... Proč to dělá? Proč to sakra dělá mě? Fajn ublížila jednou sem mu, ale tohle už přehání. Chci znát celou pravdu a taky jí zjistim!!

LOVE

20. února 2012 v 15:20 deník
Nebaví mě se otáčet za minulostí, vzpomínat na to co bylo a poslouchat jak všichni říkají jak se to vrátí.
Já už nechci ty stavy deprese, když bych zničeho nic nejradši utekla se někam zahrabat a s nikym nemluvila. Proč sakra neví co chce.. jenom mi tim ničí postupně život.. Asi fakt bude něco na tom že holka a kluk nemůžou být moc dobří kamarádi ( zvlášť když spolu už chodili)
No fajn možná trošku přehánim, ale tak nějak přibliižně to je.
Aspoň mi zvedaj náladu ty víkendy s holkama. Fakt žeru to když deme kolem nějakej chlapů a oni na nás začnou tak divně čumět a pak mě jeden plácne naprosto nečekaně přes zadek... Fakt jako nechápu ty lidi... Nebo jak si to deme a najednou máme pocit, že na nás všichni koukaj a začneme se šíleně smát♥ joo tohle miluju.
Pak si sedět v kfc a "pomlouvat" všechny a všechno. Nejlíp mi to zvedá náladu která mi občas fakt chybí.

D-19.2.

19. února 2012 v 12:00 deník
Heh.. kdo se to zase ozval..
Jóó zase já.. po menčí pauzičce mě napadlo zas sem něco napsat...
Za tu dobu se toho stalo tolik co už nemá cenu zpětně sem psát. Zkrátim to a řeknu, že je mi celkem fajn a že sem relativně štastná. ;) Docela pokrok.
Divný je to, že když já se cítim fajn tak mám pocit jakoby ostatní byli v depresích. Nebo možná jsou deprimovaný celou tu dobu a já si toho nějak moc nevšímala protože sem si říkala jak sou moje problémy největší. Možná sem trošičku sebestředná no ;D.
No a co dneska? Mmm teď se musim jít zas učit abych si mohla zase odpoledne užít venku s míma zlatama♥.
Taky vám už venku roztál sníh ? ( Teď sem si vzpoměla na jednu hodinu češtiny kdy se semnou moje kámoška hádala že se píše "sních" a nemohla pochopit že mám pravdu já...trubka no.)
Tak já du na to. :/