Bust your windows...

15. března 2012 v 10:29 |  deník
Protože v ten den co sem tuhle písničku slyšela snad 30x sem byla šťastná. Protože ona mi hrála tam i zpět.... Protože prostě proto...

Miluju to jak sem zase nemocná... mmm angínka bombový no... To jak se mě doktorka ptá: "Proboha skym si se cucala" a já zapírám a v duchu se směju kdyby jen věděla...
Nebaví mě to doma... akorát vymýšlim plány jak něžně odmítnout kluka, kterýmu kámoška píše jak hrozně ráda snim pujdu ven aniž by cokoliv věděla(jo miluju tenhle přístup). Neřikám, že snim nechci ven, ale vim co vim a taky mám to zlý tušení, že mu ublížim a to já nechci je to hodnej kluk a ještě ktomu brácha další kámošky takže... Je to těžký.
Sem zmatená ;D a mám chuť se zahrabat... Chybí mi lidi.. ti se kterejma bych tohle všechno mohla probrat.
Třeba bych mohla přes skype, ale to bych musela mluvit a jelikož to hrozně bolí tak to neni dobrej plán. Přijdu si jak totální neandrtálec.. když na rodiče používám mojí speciální napodobeninu znakové řeči a stejně to všechno musim nakonec napsat. Přesto, ale věřím tomu že to neni mnou.. je to vnich jsou moc nechápavý ;D.

No a taky sem přemýšlela jestli si sem něco napíšu o sobotnim večeru, ale po zralé úvaze sem došla k názoru že bude lepší zapomenout. (Jen mě překvapuje kolik mám modřin a opravdu vůbec netušim kde sem je vzala... :/) Joo můžu říct už nikdy víc ale stejně se to stane znova jakmile.... no to je jedno znám se ;).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama