Sibling Love

25. března 2012 v 11:36 |  deník
Tak můžu říct, že sem se svym životem "spokojená". Nenechám si ho od toho zmetka zničit.. on to ještě neví, ale jednou se mu všechno tohle vrátí.
A proč teď říkám zas tohle? V pátek večer sem si asi od 10 do 5 ráno povídala s bráchou a řešila svůj a jeho život. No a protože se nám nechtělo jen tak mluvit, tak sme si k tomu otevřeli víno a dali si ho s colou. Já si myslim, že je krásný když mi brácha řekne, že se poslední půl rok chovám jak naivní kráva. To jak si semnou D. jen hrál atd.. Já vim... je to tak jen sem si to prostě nechtěla připustit. Je jiné když vám něco říkají kamarádi, mamka, ale když to prostě řekne brácha tak to je pravda. Nějak sme si vrájemě začali ukazovat smsky atd.. Ale nejvíc mě rozsekalo, když uviděl jeho fotku a řekl že mu namyšlenost kouká z očí. Teď už je to pravda. To, že mu rozbije hubu až ho potká nepočítám :').

No a včera. Piknik na ručníku. :'DD Joo to je tak když kamarádka neví jak vypadá deka a vezme osušku a pak si tam zní kamarád dělá pořád prdel :'D. Příště bude piknik na utěrce. :'DD. Nojo byli to fajn dny :).

A dnešek bude snad taky fajn. Jdeme se do takovýho lesoparku učit. Tak chci vidět kolik se toho zas naučíme.. ;) No a taky se deme opalovat :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama