Žádná bolest se nesnáší hůř než vzpomínky na štěstí v době neštěstí.

22. března 2012 v 17:28 |  deník
♫Vstaň a bojuj nepřestávej, život je někdy tvrdej...♫
Kdybych nebyla blbá, nebo aspoň líná. Třeba bych pak měla aspoň něco z nějaké prezentace co máme zítra mít. Vážně bych si měla začít někam psát co, kdy, kde musim udělat. Neznám lepší program než sedět v tak krásně slunečnej den celý odpoledne u počítače a hledat nějaký blbý informace... :/ A zítra 3 hodiny HOZ.. paráda neznám nic lepšího...


Aspoň mám za sebou celkem fajn den. Miluju když nám odpadne těláček a deme se s holkama "uvolnit". A po škole zas.. Nečekaně to pomáhá.. no spíš sem věděla, že mi to vždycky začne pomáhat. Proto sem už tolikrát začánala a přestávala.
Každej to dělá, hledá takovej ten svůj únik. Každý říká, že mu pomáhá něco jiného, ale většinou stejně pomůže akorát se pořádně ožrat, začít kouřit, nebo prostě něco podobnýho... Přiznávám nejsem jiná. Tohle už neni frajeřina tohle je jen snaha zapomenout....Dneska sem měla fakt nádhernej rozhovor s bráchou...
já : Co ti je vypadáš smutně.
On: Nic...
já: To ti nevěřim...
On: ty taky zrovna nevypadáš nejštastnějc.
já: nikdy sem netvrdila že sem teď šťastná.
On: a co ti je?
já: nic...

Tak je to vždycky... strašně chceš pomáhát ostatnim, ale nechceš jim dovolit aby ti pomohli. Ale stejně je fajn ten pocit, že kdyby bylo nejhůř on mi pomůže.

A jedna starší fotka ( ještě když byl sníh). To byl ten den kdy sme s bráchou v 5 odpoledne dostali ten dementní nápad, že pujdem několik kiláku někam dopryč... Nedomysleli sme to, že byla zima a cesty byli namrzlí a pak byla tma, ale co byla sranda ;D.
 


Komentáře

1 teres-wenley | Web | 24. března 2012 v 12:34 | Reagovat

Děkuju, to je nejhorší no :/

2 Becky-Lou Beatdown | Web | 24. března 2012 v 18:54 | Reagovat

jo ty conversky sou uplně nej :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama