Duben 2012

Really?

30. dubna 2012 v 12:10
Znáš ten pocit kdy si myslíš že se tvůj život konečně zlepšuje?
Jo taky sem ho měla asi před týdnem.
Prožila sem dokonalejch 5 dní v Paříži. Tolik zážitků a všeho jen se mi to sem nechce psát :'D. Možná bych sem mohla dát nějaký fotky ale teď je mám pořád na kartě a nechce se mi to dávat do noťasu..:/ tak příště :D.
Našla sem někoho jinýho komu na mě záleží a tak D. pomalu ale jistě mizí ze scény... no ikdyž spíš už zmizel. :)
Hrozně sem se těšila až u nás začna jedna diskotéka taky na to jak si hrozně užiju čarodejnice....

No a teď? To bych nebyla já aby se mi všechno neposralo. Ten kluk na mě strašně tlačí takže už teď vidim že to snim asi nevyjde a hrozně mě to mrzí. No a na diskotéku sem nejela a na čarodejnice taky můžu zapomenout.....
To je tak když onemocnim 1000x rači bych měla angínu ale né já to musim mít horší. Joo sem opravdu šťastná že do konce školního roku nemůžu na tělocvik že si nějaký 3 měsíce budu držet jaterní dietu... tak proč né žejo.
Ale vidim v tom malý pozitivum snad zhubnu!
Jen doufám, že se mi to zlepší nechci skončit v nemocnici.
Trošku tragický no... Ne nebudu si stěžovat!
Určitě to má víc pozitiv než to že zhubnu. :D Třeba se hrozně těšim až budu s tělocvikářem řešit to že budu na celý pololetí omluvená z tělocviku hehe :D mě nikdo nedonutí dělat reparát z těláku jen proto že bývám často a dlouhodobě nemocná. :P Krásnej pocit zadostiučinění! :D

Minulosť sa mení podľa prítomnosti. Ak sa zmení prítomnosť, zmení sa aj náš názor na minulosť. :')

13. dubna 2012 v 22:45 deník
Achjo! Chci "nudnej" život.. Neřešit každej den nějaký problémy.
Ať už že já sem zamilovaná do kluka kterej je zamilovanej do jiný a já sem pro něj teď no...každej si domyslí. A to jak mi po necelim měsíci napíše a já sem z toho odvařená a pak si přečtu jak jiný píše na zeď jak jí miluje nevim no pořád to bolí.
Nebo třeba že je do mě zamilovanej kluk kterýho já beru jen jako kamaráda a nechci ho. A on mě pořád "otravuje".
Kamarádky jsou taky v prdeli... a prostě nevim nemůžu už.!

Pořád nějak přemýšlim jak bych se mohla uvolnit, zapomenout. Zkoušela sem toho hodně, ale nic nefunguje... prostě se musim přemilovat, ale ono to jak naschvál nejde prostě. Nechci se už trápit přijde mi jakobych nedělala nic jinýho. Nuu měla sem krásnej záchvat no... chvilku sem měla pocit že se až dusim naběhla ke mně mamka a musela mě uklidňovat a říkat mi to co mi říkala už tolikrát... A já zas nemohla říct nic jinýho než že ho mám plnou hlavu.

Nedopisuj čiarku tam, kde život urobil bodku!
Já bych si ty čárky dopisovala do aleluja...!


It's all about us.♥
( I'm sorry. I know that we're not.)

Everyone's afraid of something

9. dubna 2012 v 13:05
Nemám ráda Velikonoce. Proč bych se měla nechat doprovolně mlátit a ještě jim za to něco dávat? Já si rači pospim tohle všechno nechám na mamce a sem v pohodě. :)
Ale tohle je ňuňácká fotka.♥

Normálně nechápu svý kamarády. Včera večer asi v 9 napíšou, že jdou ven. Přibližně za hodinu mi napíšou že stojej před mim barákem a jestli jdu ven... Blázni :P. Hlavně že jim řikám hlavně se nestavujte ven mě nepustí.
No ale tak po chvilkovim překecávání sem teda šla...
Néé vůbec nebyla zima a vůbec sme nevěděli co dělat tak sme navštívili další kamarádku.. :'D
Ale tak aspoň sem se zas dozvěděla co se o mě povídá... krásňoučký. Proč se každej nestará jen o sebe sakra! :/
Achjo a zítra zas do školy. Nechce se mi... :/
Asi bych se měla podívat na něco do školy... néé :'DD.
Ale uklidňuje mě že už za 9 dní si dám pauzu od tohohle zaplněnýho pomluvama, prolhanýho místa hehe..

I'm sorry

8. dubna 2012 v 14:49 deník
Normálně já musim mít talent. Včera večer sem nakonec jela s bráchama a jejich kámošema :P do hospody. Bylo to fajn.. hráli sme šipky a mě se tam nikdy nechtěli zabodnou prostě :'DD. No a tak si ze mě dělal ten jeden prdel.. no a pak mi jinej pujčil jeho šipky a hned to šlo líp. O tolik líp, že sem vyhrála. Haha jak byl naštvanej ten co se mi smál :D.

Když sem se tam přihlásila na fb psal mi kamarád kterej mě má rád, líbim se mu a nevim co všechno a já musim dělat že to nevim ;)) . No a prostě já ho nechci a tak si snim tak píšu normálně žejo... No a brácha si to přečetl a řekl že sem fakt mrcha :/ :'D. Ale to neni pravda... nechci mu ublížit a proto dělám to co dělám.

Chápete to počasí? Je duben a ono sněží? Teda teď zas svítí sluníčko no ale prostě před chvilkou....
Tak hrozně bych chtěla jít někam ven, ale nemůžu... Joo to je tak když naštvete svoji mamku...

Tak hrozně bych chtěla vypnout. Prostě od všeho utéct... Kdybych tak věděla co se to semnou stalo. Takováhle sem nebyla.. Nikdy sem nedělala to co dělám teď a těm holkám co to dělali sem řikala jak nejhůř sem uměla..:/ A teď? Nebudu říkat, že nevim co se semnou stalo. Já přesně vim kdy přišla tahle změna... Hlavně vim kvůli komu přišla.

Can i tell you a secret?

7. dubna 2012 v 11:44 deník
Nehorázně dobře se na ní tancuje :P
Tak ráda bych řekla že se u mě nic neděje. Když ono to nejde. Ikdyž sem jen doma řešim tisíce blbostí... Kde se tohle všechno vzalo? Jednou v životě bych chtěla konečně říct mám všechno co sem kdy chtěla noo ale to teď nebude. Teď mám spíš to co sem nikdy nechtěla a snažila se tomu vyhýbat. Ale to je jedno.
↓Tak hrozně pravdivý...↓
Něco veselejšího. Miluju svoje sny kdy o Vánocích vraždim Voldemorta velikonočníma zajíčkama. Proč já mám takový dementní sny. :D To neni normální...

Boyfriend

6. dubna 2012 v 19:10 deník

Ta písnička se mi původně vůbec nelíbila řikala sem si proč tam má sakra ty velryby atak, ale teď se mi líbí. Joo chtěla bych aby mi jí někdo zazpíval nebo aspoň přeříkal nebudu řikat že ne :D.
Hlavně tohle♥
♫If I was your boyfriend, never let you go
Keep you on my arm girl, you'd never be alone
I can be a gentleman, anything you want
If I was your boyfriend,
I'd never let you go, I'd never let you go♫♥

(Kdybych byl tvůj přítel, nikdy bych tě nenechal jít
Držel bych tě v náručí holka, nikdy bys nebyla sama
Můžu být gentleman, cokoli chceš
Kdybych byl tvůj přítel
Nikdy bych tě nenechal jít, nikdy bych tě nenechal jít)Life's not fair.

5. dubna 2012 v 11:30 deník
Přijde mi, že můj život jde poslední dobou od 10 k 5...
Nevim no, ale můžu si za to sama. Nechci sem psát všechno co mě hrozně trápí a dělat ze sebe hroznou chudinku... to fakt ne. Jen tohle napíšu.. od půlky ledna asi do půlky března sem si myslela jak prožívám svoje nejhorší období, ale teď přijde mi jakoby to všechno bylo ještě horší. Chci odsud pryč... vyčistit si hlavu, schovat se před všema pomluvama jet někam kde nikdo nic neví a neřeší. Naštěstí se mi to splní, ale až za 13 dní ... sice je to ještě docela dlouhá doba ale aspoň se mám na co těšit.
Je mi jedno co si o mě myslí lidi co mě neznaj.. Ale u těch co mě znaj je pro mě důležitý aby si o mě nemyslela nějaký blbosti...:/

Fight

3. dubna 2012 v 20:00
A dost! To některý lidi fakt nemaj nic lepšího na práci než pořád řešit můj život? Co je všem sakra do toho....
No a co, že dělám blbosti je to sakra můj život a nikomu do toho nic neni.
Nechápu to jak si někdo může něco vymyslet a pak to říkat svým kámošum... jako proč to sakra dělá? Nebaví mě všem říkat že to neni pravda. Ne opravdu nemám ráda když jeden kluk řekne před půlkou třídy něco co mu někdo řekl a myslí si o sobě nevim co... To je sakra nemohl zeptat soukromě nebo tak? Fakt že já se vůbec divim..
A druhá věc? Fotka ... jedna blbá fotka vyfocená v nevhodnej moment a všichni se z toho můžou s prominutim zesrat. Každej se mě na to bude ptát každej to bude hrozně řešit..
Proč když něco podobnýho udělá někdo jinej je to všem u prdele, ale když to udělám já je to hned 3. světová...
Fakt nemám slov ať dou všichni do .....

Never more... 10+1

1. dubna 2012 v 12:28 deník
Tahle písnička mi nehorázně pomohla.. je to divný ale je to tak...
♥Aj keď život nedáva skôr bere ti,
pre jednu lásku slnko nesvieti.
Nesmieš zúfať, musíš dúfať.
Zapametaj si, že bez pekla neni raj.♥