If you think you can, you can!

3. května 2012 v 9:00 |  deník
Znáte ten pocit, když vám chce váš budoucí kluk přilepšovat u zeměpisáře protože je to jeho trenér? Já už jo :-* :DD
Tak sem na to zvědavá no...
Kdybych tak mohla víc ovládat svoje city.. to bych se pak nemusela bát že mu ublížim. Achjo :) no ale tak budu se snažit a ono to snad nějak pujde. To co mi píše je krásný a mám ho ráda a on to snad myslí upřímně tak to prostě zkusíme nic za to nedám :)

Podle T. už teď máme italskou domácnost takže parádička no... Ale musim říct že tohle mi chybělo.. celou tu dobu co sem byla na dně. Takový to jak vidíš, že na tobě někomu záleží. :)
A z čeho mám největší radost? Nemyslim na D. nemám ani tu nejmenší chuť mu psát když ho vidim online ( a to můžu "sem na řadě"). Jako by všechno zmizelo a já už nechci aby se to vracelo! Chci snim být kamarádka... klidně i ta nejlepší. On je úžasnej a mám ho moc ráda. :)Muj vztah k němu ↑ :)
Stejně mě udivuje že když mu nenapíšu já tak on napíše mě :). Pak zase smsky z jednoho čísla je na mě má zdarma a z druhýho zase volání. Fakt prostě je to úplně skvělej kamarád na odreágování jako stvořenej ( sem ráda že s hrdostí můžu tohle oznámit : nechci ho! chci ho tak jak ho mám ). Když o tom tak přemejšlim tak ikdyž je to trošku incestní po tom všem beru ho jako bráchu. :-*

Tak ráda bych se napsala nějakou další zajímavost z mého života, ale nemám co. Možná to jak se všichni ptají co mi je a u většiny případů to prostě neřeknu. Buď to uhodnou nebo maj smůlu. Né že bych to nějak nechtěla říct ale nevim je to divná nemoc :D. Nejhorší je to jak mi je dobře takže si tak čumim z okna na to jak je venku krásně a s touhou se jít opalovat jen tak čumim ven. Jóó je tady ten detailíček že s antibiotikama nemůžu na sluníčko! :D Ale co zachvilku je doberu.


Jinak se u mě nic neděje, ale mám hodně času přemýšlet a říkám si že za tu dobu od září do teď se toho v mim životě stalo tak moc. Věci co mě dostali na dně a věci co mě ze dna zase zvedli. Prostě to kvůli čemu sem se změnila... sem jiná já to vim dělám věci který bych ještě před rokem v životě neudělala nebo sem si spíš myslela že ne...

Jo a jen přece jednu zajímavost mám:
To když se v kuchyni hádám s mamkou že ani při týhle pos**ný dietě do mě tu brokolici nedostane a přijde táta a řekne "nechtěl bych" a odejde. :D Nojoo frajer!
Chci tu postavu!♥

No vlastně bych tady mohla psát další věci do alelujah ale vlastně proč už teď je ten článek extrémě dlouhej a nezajímavej. Takže bych to zakončila asi takhle...
Přijde mi, že sem přes to všechno relativně šťastná!

I think i can!

 


Komentáře

1 all | Web | 3. května 2012 v 15:19 | Reagovat

to nevim,nemam s tim zkušenosti. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama