Smile

23. května 2012 v 19:20
To je tak když sem moc líná psát svoje pocity.
Měla bych být šťastná a asi i sem. Mám "skvělýho" kluka se kterym mám občasný problémi, ale zrovna teď sme v pohodě.
Další novej poznatek nesnášim svoji dietu! Kdo to kdy viděl abych tloustla? Řikala sem si že když už tu blbou dietu musim držet tak z toho aspoň něco budu mít, ale nééé opačnej účinek.

Fakt se směju tomu jak mi poslední dobou píše jeden třeťák samý blbosti. Výhoda/ nevýhoda toho když nemáte vztah na facebooku tak o něm někteří neví. Možná sem divná, ale já nepotřebuju aby to každej věděl a řešil tak proto to tam nemám.
Hrozně mě baví cestou z doučka přemýšlet nad tím kdy se z toho že máš kluka stane to že máš přítele.. Já si myslim že by se na tohle téma dalo hodně diskutovat :D.

Taky nikdy nepochopim to proč prostě musíme chodit do školy když se dělaj maturity... A nebo proč tam musíme být přesně podle rozvrhu.! Průmka si vesele končí dřív gympl samodřejmě taky ale néé my prostě jak blbečci.! Jooo musim si někde postěžovat :'D!

Tak a teď ti dokážu moji obrovskou inteligenci... Tak mě napadlo že bych si na notebooku mohla vyčistit klávesnici tak sem začala! No, ale kdybych věděla že mi teď některé ty klávesy nebudou tak úplně držet tak se na to vy... :D :/..
Sem fakt tragéd..!


A nejhorší zpráva dne? Rozbila sem si sluneční brejle takže mám zas velký (ho...) nic... Fak nevim jak se mi to povedlo, ale jsou prostě ruplí takže si potřebuju rychle sehnat nový nepřežila bych to bez nich!

No a co teď? Šla bych ven jenže sem se s nikym nedomluvila tak nikam nepujdu :/ :D. Takže to vidim na večer strávený u telky a facebooku achjo:/.

 


Komentáře

1 Jessy | 23. května 2012 v 19:24 | Reagovat
2 Draculaura | 23. května 2012 v 19:28 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která Ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama