Prosinec 2012

I'm coming back

11. prosince 2012 v 20:00 deník
Fakt vtipný, že když sem chci něco konečně napsat tak se mi blog nechce nikdy načíst.
Po dlouhý době můžu říct, že sem zase šťastná. Teda jako v lásce. Je to jako z pohádky. Chápeš ne?
Když seš s nim jakoby na ničem jinym nezáleželo, jakoby neexistovaly starosti a svět byl růžovej. Horší je, že můj růžový svět komplikují škola a odpolední.Nikdy sem nevěřila že budu zamilovaná zrovna do něj. Vždycky sem všem tvrdila že holka a kluk můžou bejt kamarádi dokonce i nejlepší a teď? Chodim s klukem který byl můj nejlepší kamarád a sem nejšťastnější. Někdy je fakt těžký se rozhodnout co vlastně dělat, ale já sem ráda za to jak sem se rozhodla.Vždycky jsem si přála 2 věci mít kluka kterýho bych milovala tak moc až by to bolelo a mít nejlepší kamarádku se
kterou bych se mohla dělit o moje problémy a o to jak sem šťastná. Jenže podle mě mám prostě právo jen na jedno z toho.. Dřív sem si myslela že mám nejlepší kamarádku která by mě nezradila....A pak přijde ten pocit když ti člověk kterýmu jsi věřila, pomáhala a pomalu se kvůli němu vzdala kluka prostě bodne nůž do zad a každý den ti lže do očí znova a znova. Možná je můj život až moc komplikovanej občas bych si přála mít nudně krásnej život a né aby můj bejvalej roznášel jaká sem kurva chtěl zbít mýho současnýho moje "nejlepší kamarádka" "nesnášela" mýho kluka a kamarádila se a podporovala mýho bejvalýho. Přiznávám že jsem udělala pár nehezkých věcí kterých lituju, ale vážně je tohle všechno nutný?

No ale stejně by tohle měly být ty nejkrásnější vánoční svátky. V sobotu chceme jet s D. nakupovat do Prahy a pak mě chce o svátcích vytáhnout pryč z toho našeho prolhanýho a pomluvama prorostlího města (hmm jen kdyby mě snim rodiče pustili) zbožňuju ho♥. Za poslední 2 měsíce se o mě pomluvy dost rozmohly a vtipný na tom je to že mi to je jedno. Když lidi nemaj nic jinýho na práci než řešit můj život tak ať so posloužej.:) Psala bych vesele dál moje myšlenkový pochody, ale už takhle to je až moc dlouhý.a to sem ani nezapojila moje dilema s dárkem pro D.

484380_498634353509442_820709294_n_large