Únor 2013

don´t stop

23. února 2013 v 18:06 deník
Ta chvíle, kdy máš pocit že se všechno hroutí a zároveň je to v pořádku. Když se bojíš toho co se děje a zároveň věříš že to tak nemůže být... Když v součastném vztahu postrádáš něco z minulosti třeba jen maličkosti které ti připadaly samozřejmé teď chybí, ale ty nejsi nešťastná že nejsou ale jen si říkáš jaké by to bylo kdyby je dělala ta správná osoba.
Jeden den je všechno úžasné a pak jakoby se dělo něco co má jít mimo tebe a ty to prostě nemůžeš ovlitnit. Když tvoji "kamarádi" nebo "kamarád" udělají něco co by si do nich nikdy neřekla a tobě to zkazí celé dny a jen přemýšlíš jak se to mohlo stát.. Jak by někdo koho znáš tak dobře byl schopný někomu ublížít? a je to horší...


Potřebovala jsem někam vypsat svoje pocity. Včera jsem byla na plese(miluju přípravy na nějakou takovou událost) a nevěděla nic z toho (né že bych teď věděla všechno a bylo mi líp). Ten hroznej pocit když ti něco včem nemáš žádnou roli zkazí plány na celý den. Měla jsem jít do posilovny né že by se mi tam nějak hrozně chtělo vtom sněhu strašným sněhu ale prostě bych šla nojoo ale to by na mě musel mít můj přítel čas a neřešit problémy jiných.. Nevim jak ostatní ale já bych do posilovny asi sama nešla nevím proč ale prostě ne.. Takže můj plán na sobotní večer? Být osamělá doma a litovat se.(tak horký to nebude ale známe..)

Fit and slim

20. února 2013 v 15:30
Zase jsem dlouho nic nenapsala, ale třeba teď budu psát pravidelně uvidím. Za poslední dobu se toho tolik změnilo a vlastně i k lepšímu:)
Dneska jsem naprosto nejvíc unavená. Kdo by řekl že mě jedna návštěva v posilovně tak odrovná, ale to mi nezabrání tam chodit a do léta si udělat postavu kterou jsem vždycky chtěla mít. Takže potřebuju schodit tak 7-10kg a mít něco kolem 50kg neříkám že si myslím že jsem nějak hrozně tlustá ale stejně... Ikdyž to že přijdu domů a snim kus čokolády mi asi moc nepomůže..(chm) no nevadí.

Valentýnské růžičky♥

Potřebovala bych si koupit nové boty na podpadku.. nějaký který by se daly vzít jak na ples tak ven, ale najít je mi přijde jako nadlidský úkol.

potřebovala bych si koupit všechny..