no happy ending

29. března 2013 v 16:05 |  Diary
"Už Tě nikdy nepolíbím, už se neschováme do peřin.
Láska zapadla jak měsíc, vyprchala jako benzín...
Dochází mi všechny síly, promítám si, co jsme zažili."

Nechápu to jak se z někoho hodného může stát naprosto bezcitná, chladná osoba. Možná to mělo být všechno jinak měli jsme zůstat nejlepší kamarádi.. ikdyž podle mě holka a kluk nemůžou být nejlepší kamarádi ( pokud nejsou homosexuálové -.-) prostě vždycky jedna strana cítí víc a jen to schovává aby se to kamarádství neztratilo a ty si nikdy nemusel ztratit toho člověka.. a kdo říká že to tak není prostě si to jen nepřipouští:) Bohužel vmém případě se city schovávaly těžce.. dřív se to zdálo jako perfektní věc ale teď..
Poslední 4 měsíce sem měla ten nejnudnější život. Nudnej ale plnej lásky.. A jak se zachovat když láska odplouvá a ty si vlastně uvědomíš že nemáš nic? Možná je fakt pravdivý to "Nedovol někomu aby ti byl vším, když ho ztratíš nezbyde ti nic" Přemýšlim jestli je to mnou.. jak spolu dokážou lidi žít když já s nikym nevydržím.. Nedokážu si představit co budu dělat až budu mít jednou rodinu..
Celej život dělám jedno špatný rozhodnutí za druhym. Zahodit to co si plánujete celý život kvůli někomu kdo za to nestojí ztrácet přátele pro někoho kdo si to nezaslouží. Dělat všechno pro někoho kdo si toho neváží. Joo to sem celá já . Nevim co je lepší jestli mé nové "zamilované" já nebo já užívající si života. S prominutím kluci jsou parchanti do jednoho!!:)

 


Komentáře

1 wild one. | Web | 29. března 2013 v 19:12 | Reagovat

já ráda, no :3 asi si nikdo ještě nazasloužil moje hluboké city! btw. napsal mi prdelko a chce, abych mu namasírovala záda. :DD nejlepší na tom je, že on si jako myslí, že mu  na tohle všechno skočim, nebo jako já nevim :DD
děkuji, lásko moje :'))
šmudlo, fakticky.. s tím nejmenovaným, kterej má mozek v kalhotech, to zase vyřešíte! a vůbec tě ani nesmí napadout, že je s tebou něco špatně! protože to tak není... ty jseš miloušek :')) ten největší na světě a pro všechny by ses rozkrájela... což je možná ten tvůj problém.. junior ani neví, co má za štěstí, když má tebe! takže ho taky zbijeme!
kluci jsou fakt parchanti! víme svoje, že ano.. ;))
a jako přátelství existuje! :D koukni na mě a na ehmehm :DD vím, že jsem měla jsité pochyby, ale ty jsou teď zažehnány :D
takže Head up! společně to zvládneme!
mám ráda obě tvoje já a ani jedno mi nepřijde lepší:**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama