deník

don´t stop

23. února 2013 v 18:06
Ta chvíle, kdy máš pocit že se všechno hroutí a zároveň je to v pořádku. Když se bojíš toho co se děje a zároveň věříš že to tak nemůže být... Když v součastném vztahu postrádáš něco z minulosti třeba jen maličkosti které ti připadaly samozřejmé teď chybí, ale ty nejsi nešťastná že nejsou ale jen si říkáš jaké by to bylo kdyby je dělala ta správná osoba.
Jeden den je všechno úžasné a pak jakoby se dělo něco co má jít mimo tebe a ty to prostě nemůžeš ovlitnit. Když tvoji "kamarádi" nebo "kamarád" udělají něco co by si do nich nikdy neřekla a tobě to zkazí celé dny a jen přemýšlíš jak se to mohlo stát.. Jak by někdo koho znáš tak dobře byl schopný někomu ublížít? a je to horší...


Potřebovala jsem někam vypsat svoje pocity. Včera jsem byla na plese(miluju přípravy na nějakou takovou událost) a nevěděla nic z toho (né že bych teď věděla všechno a bylo mi líp). Ten hroznej pocit když ti něco včem nemáš žádnou roli zkazí plány na celý den. Měla jsem jít do posilovny né že by se mi tam nějak hrozně chtělo vtom sněhu strašným sněhu ale prostě bych šla nojoo ale to by na mě musel mít můj přítel čas a neřešit problémy jiných.. Nevim jak ostatní ale já bych do posilovny asi sama nešla nevím proč ale prostě ne.. Takže můj plán na sobotní večer? Být osamělá doma a litovat se.(tak horký to nebude ale známe..)

I'm coming back

11. prosince 2012 v 20:00
Fakt vtipný, že když sem chci něco konečně napsat tak se mi blog nechce nikdy načíst.
Po dlouhý době můžu říct, že sem zase šťastná. Teda jako v lásce. Je to jako z pohádky. Chápeš ne?
Když seš s nim jakoby na ničem jinym nezáleželo, jakoby neexistovaly starosti a svět byl růžovej. Horší je, že můj růžový svět komplikují škola a odpolední.Nikdy sem nevěřila že budu zamilovaná zrovna do něj. Vždycky sem všem tvrdila že holka a kluk můžou bejt kamarádi dokonce i nejlepší a teď? Chodim s klukem který byl můj nejlepší kamarád a sem nejšťastnější. Někdy je fakt těžký se rozhodnout co vlastně dělat, ale já sem ráda za to jak sem se rozhodla.Vždycky jsem si přála 2 věci mít kluka kterýho bych milovala tak moc až by to bolelo a mít nejlepší kamarádku se
kterou bych se mohla dělit o moje problémy a o to jak sem šťastná. Jenže podle mě mám prostě právo jen na jedno z toho.. Dřív sem si myslela že mám nejlepší kamarádku která by mě nezradila....A pak přijde ten pocit když ti člověk kterýmu jsi věřila, pomáhala a pomalu se kvůli němu vzdala kluka prostě bodne nůž do zad a každý den ti lže do očí znova a znova. Možná je můj život až moc komplikovanej občas bych si přála mít nudně krásnej život a né aby můj bejvalej roznášel jaká sem kurva chtěl zbít mýho současnýho moje "nejlepší kamarádka" "nesnášela" mýho kluka a kamarádila se a podporovala mýho bejvalýho. Přiznávám že jsem udělala pár nehezkých věcí kterých lituju, ale vážně je tohle všechno nutný?

No ale stejně by tohle měly být ty nejkrásnější vánoční svátky. V sobotu chceme jet s D. nakupovat do Prahy a pak mě chce o svátcích vytáhnout pryč z toho našeho prolhanýho a pomluvama prorostlího města (hmm jen kdyby mě snim rodiče pustili) zbožňuju ho♥. Za poslední 2 měsíce se o mě pomluvy dost rozmohly a vtipný na tom je to že mi to je jedno. Když lidi nemaj nic jinýho na práci než řešit můj život tak ať so posloužej.:) Psala bych vesele dál moje myšlenkový pochody, ale už takhle to je až moc dlouhý.a to sem ani nezapojila moje dilema s dárkem pro D.

484380_498634353509442_820709294_n_large

Strach:-*

1. srpna 2012 v 19:50
Bojim se, přiznám to, ale nic stim neudělám...
Bojim se něco udělat, ale víc se bojim neudělat nic... Co když stačí být odvážná a všechno se změní? Nechci být zlá a vím, že zkoušet se někomu nabourat do vztahu je zlý..hodně zlý! Když já si nemůžu pomoct neumim se smířit stim jak to teď je. Je to jak na horský dráze. Znáš takovej ten pocit, když si myslíš že si znovu konečně šťastná a pak se to změní a všechno se vrátí do starých kolejí a ty nemůžeš myslet na nic jinýho než na něj? Na toho co ti tolik ublížil, na toho koho by si měla nenávidět a přesto ho miluješ?
Je divnej pocit zjistit jak moc sem se změnila za jeden blbej rok.Jak sem změnila postoj k určitejm věcem a hlavně lidem. Zbožňuju svojí nejlepší kamarádku♥ jako jediná přesně ví co chci ikdyž si to já nechci přiznat. Je těžký si přiznat, že ho miluješ když on tvrdí že miluje jinou a přesto tobě slibuje věci které se jen kamarádům neslibují. A tak vznikají falešné naděje a spousty slz.
"Co je láska? Ikdyž ti zlomil srdce přesto si schopná ho milovat každým tím jedním kousíčkem"

Because of you
I find it hard to trust not only me, but everyone around me
Because of you
I am afraid

(Kvůli tobě
Je pro mě těžké důvěřovat nejen sobě, ale i všem v mém okolí
Kvůli tobě
Mám strach)

If I say: I love you...

4. června 2012 v 17:50
Jak velkou demencí musíš trpet aby sis dokázala udělat cejtimentrovej škrábanec o kancelářský desky? Netušim, ale ta moje stačí. Děje se toho tolik a já sem moc lína to kamkoliv psát. Ikdyž tohle nechci zapomenout.... Tak třeba sobota kamarádka měla oslavu to bylo samo o sobě fajn. Jen kdyby tam nepozvala dva kluky se kterýma sem "něco" měla. NESNÁŠIM ALKOHOL!! Asi neni normální se v půlce oslavy rozbrečet kvůli uzavřený věci a všechno to schazovat na někoho jinýho. Aspoň mám kamarády kteří mě vyslechli a okamžitě začali utěšovat. Je to fakt strašný. Hrozně sem si přála zas potkat někoho kdo mě bude mít rád a když ho potkám a mám ho brečim kvuli jinýmu. A ještě když vám kamarádka napíše že ta jeho holka je celkem v pohodě.. ne! prostě už nemůžu. A už z tohohle důvodu se cítim fakt špatně a asi na to neexistuje jiný řešení než čas. Všechno je pořád hrozně tragický...

His eyes....

7. května 2012 v 16:29
Vždycky jsem si říkala po kom mám tak dlouhý vedení a už to vim! Po mí mamce...

U doktorky jsem potkala bývalého spolužáka a moje mamka začala něco ve stylu " ten je pěknej nelíbil by se ti?". Když sem jí pracně vysvětlila, že bych snim v životě nic neměla ona dál pokračovala.... No a tak sem jí řekla že mám lepšího modrookýho blonďáka a ona to ignorovala tak řikám fajn nebudem to řešit. A po dvou hodinách za mnou přijde se slovy jak si myslela to že máš toho blonďáka? :D Mám ráda svoji maminku♥.

No a zpátky k doktorce... Fakt nemám ráda když mi neschopná sestřička špatně napíchne žílu... Bolí to a budu mít modřinu paráda.!

Ale zase už mám dobrou náladu. Kdo by neměl kdyby mu někdo napsal že ho nechce nikdy ztratit :-* ♥
No každopádně jsem snim měla trávit skoro celej zítřek... chm škoda jen že mu do toho zas vlezly tréninky... Kdo to sakra vymyslel trénovat i ve svátek! grr!
Ale aspoň za mnou dneska i zítra nachvilku přijde tak sem ráda :)). Tohle mi vážně tak moc chybělo♥.

Kissing in the rain!

6. května 2012 v 10:50
Přemejšlim jestli mám napsat hrozně romantickej článek, nebo ne.
Konečně mám pocit, že se můj život zlepšuje! ( musim zaklepat).
Včerejšek byl naprosto dokonalej!♥

Nevim jestli to znáš, když jsi venku s někym na kom ti hodně záleží, ale přesto k němu nic necítíš a stejně jsi ráda že sním jsi. Tak takhle přesně sem to měla včera já.

• Když mě objímal aby na mě nepršelo.
• Když mě opírá o strom a přitom na mě kouká těma modrejma očima.
• Když mě zezadu objal proto že sem byla "naštvaná".
• Když si musim pomalu stoupat na špičky abych mohla dostat pusu. :-*
• Když se "hádáme" a pak udobřujem.
• Když spolu sedíme na lavičce a povídáme si o tom co bylo v ten večer co jsme se poznali. ( Joo nepamatuju si to ale pšt)
• Když mu ohmatávám uprostřed parku buchtičky a on si stěžuje že mě ohmatávat nemůže. :D
• Když celou dobu nenápadne čuchám jeho skvělou voňavku :D.
• Když se na mě ksichtí a pak nasadí hrozně úžasnej úsměv♥!

To co mi píše, pak ty statusy co píše :)) Ne nebudu se tady rozplývat :D.♥
Vypadá to jakože spolu chodíme,ale oficiálně sme si to neřekli tak nevim. :/
Ale prostě je můj a konec!! :P

Chtěl mě už v řijnu. Jen tak si přemýšlim co by se stalo kdyby mi řekl dřív. Jestli bych vůbec někdy znova měla něco s D. jestli bych prožila to co sem prožila.... Ne tohle řešit nebudu je to tak jak to mělo být! :)
ňuu :') všechno je skvělý♥

↓ :'))
↓yeah♥

I don't think, I feel

4. května 2012 v 14:10
Nějaké postřehy z mého života?
•Mám hrozně ráda když se o mě někdo zajímá. Miluju když sem středem pozornosti :D.
•Poslední dobou mi D. pořád píše ať už smsky nebo jen tak na dobrou noc... nestěžuju si jen to moc nechápu. No vlastně sem za to ráda že máme vztah jakej máme. :) Kamarádství je někdy víc než láska.
• Skoro pořád poslouchám stejný písničky při kterejch vzpomínám a srovnávám moje pocity předtim a teď.
• Sem na sebe hrozně naštvaná! Dám ti dobrou radu... Nikdy neděvkař! Vždycky se ti to vrátí...
• Buduju si vztah díky kterýmu snad budu zase nějakou tu chvíly šťastná. Chyběl mi ten pocit, že na mě někdo myslí.
• Hrozně mě baví řešit problémy typu "Bude se mi na tobě špatně sedět když budu mít sukni" :D.
• Bojim se dát vztah na fb... asi to nechci uspěchat, nechci aby to všichni hned věděli...
• Pořád je do mě zamilovanej můj nejlepší kamarád a asi i proto to nechci dát na fb a ublížit mu.
• Chci moct jezdit na diskotéku a pít tam.
• Sem teoreticky ráda za svojí dietu. Znám se jinak bych se k hubnutí nedostala.
• A poslední zjištění? Celé naše město je hrozně propojený...

Slova z jedný písničky.♥
Nikdy nezapomeň, čím jsi,
Nikdy nezapomeň, na své city,
Vždy jdi za tím, za čím chceš jít,
Bolest si tě najde vždy,
stůj hrdě proti ní,
čel svým emocím a citům,
Buď jedinečná osoba,
Postav se světu hrdě,
protože...ty jsi ten originál.

If you think you can, you can!

3. května 2012 v 9:00
Znáte ten pocit, když vám chce váš budoucí kluk přilepšovat u zeměpisáře protože je to jeho trenér? Já už jo :-* :DD
Tak sem na to zvědavá no...
Kdybych tak mohla víc ovládat svoje city.. to bych se pak nemusela bát že mu ublížim. Achjo :) no ale tak budu se snažit a ono to snad nějak pujde. To co mi píše je krásný a mám ho ráda a on to snad myslí upřímně tak to prostě zkusíme nic za to nedám :)

Podle T. už teď máme italskou domácnost takže parádička no... Ale musim říct že tohle mi chybělo.. celou tu dobu co sem byla na dně. Takový to jak vidíš, že na tobě někomu záleží. :)
A z čeho mám největší radost? Nemyslim na D. nemám ani tu nejmenší chuť mu psát když ho vidim online ( a to můžu "sem na řadě"). Jako by všechno zmizelo a já už nechci aby se to vracelo! Chci snim být kamarádka... klidně i ta nejlepší. On je úžasnej a mám ho moc ráda. :)

Minulosť sa mení podľa prítomnosti. Ak sa zmení prítomnosť, zmení sa aj náš názor na minulosť. :')

13. dubna 2012 v 22:45
Achjo! Chci "nudnej" život.. Neřešit každej den nějaký problémy.
Ať už že já sem zamilovaná do kluka kterej je zamilovanej do jiný a já sem pro něj teď no...každej si domyslí. A to jak mi po necelim měsíci napíše a já sem z toho odvařená a pak si přečtu jak jiný píše na zeď jak jí miluje nevim no pořád to bolí.
Nebo třeba že je do mě zamilovanej kluk kterýho já beru jen jako kamaráda a nechci ho. A on mě pořád "otravuje".
Kamarádky jsou taky v prdeli... a prostě nevim nemůžu už.!

Pořád nějak přemýšlim jak bych se mohla uvolnit, zapomenout. Zkoušela sem toho hodně, ale nic nefunguje... prostě se musim přemilovat, ale ono to jak naschvál nejde prostě. Nechci se už trápit přijde mi jakobych nedělala nic jinýho. Nuu měla sem krásnej záchvat no... chvilku sem měla pocit že se až dusim naběhla ke mně mamka a musela mě uklidňovat a říkat mi to co mi říkala už tolikrát... A já zas nemohla říct nic jinýho než že ho mám plnou hlavu.

Nedopisuj čiarku tam, kde život urobil bodku!
Já bych si ty čárky dopisovala do aleluja...!


It's all about us.♥
( I'm sorry. I know that we're not.)

I'm sorry

8. dubna 2012 v 14:49
Normálně já musim mít talent. Včera večer sem nakonec jela s bráchama a jejich kámošema :P do hospody. Bylo to fajn.. hráli sme šipky a mě se tam nikdy nechtěli zabodnou prostě :'DD. No a tak si ze mě dělal ten jeden prdel.. no a pak mi jinej pujčil jeho šipky a hned to šlo líp. O tolik líp, že sem vyhrála. Haha jak byl naštvanej ten co se mi smál :D.

Když sem se tam přihlásila na fb psal mi kamarád kterej mě má rád, líbim se mu a nevim co všechno a já musim dělat že to nevim ;)) . No a prostě já ho nechci a tak si snim tak píšu normálně žejo... No a brácha si to přečetl a řekl že sem fakt mrcha :/ :'D. Ale to neni pravda... nechci mu ublížit a proto dělám to co dělám.

Chápete to počasí? Je duben a ono sněží? Teda teď zas svítí sluníčko no ale prostě před chvilkou....
Tak hrozně bych chtěla jít někam ven, ale nemůžu... Joo to je tak když naštvete svoji mamku...

Tak hrozně bych chtěla vypnout. Prostě od všeho utéct... Kdybych tak věděla co se to semnou stalo. Takováhle sem nebyla.. Nikdy sem nedělala to co dělám teď a těm holkám co to dělali sem řikala jak nejhůř sem uměla..:/ A teď? Nebudu říkat, že nevim co se semnou stalo. Já přesně vim kdy přišla tahle změna... Hlavně vim kvůli komu přišla.

Can i tell you a secret?

7. dubna 2012 v 11:44
Nehorázně dobře se na ní tancuje :P
Tak ráda bych řekla že se u mě nic neděje. Když ono to nejde. Ikdyž sem jen doma řešim tisíce blbostí... Kde se tohle všechno vzalo? Jednou v životě bych chtěla konečně říct mám všechno co sem kdy chtěla noo ale to teď nebude. Teď mám spíš to co sem nikdy nechtěla a snažila se tomu vyhýbat. Ale to je jedno.
↓Tak hrozně pravdivý...↓
Něco veselejšího. Miluju svoje sny kdy o Vánocích vraždim Voldemorta velikonočníma zajíčkama. Proč já mám takový dementní sny. :D To neni normální...

Boyfriend

6. dubna 2012 v 19:10

Ta písnička se mi původně vůbec nelíbila řikala sem si proč tam má sakra ty velryby atak, ale teď se mi líbí. Joo chtěla bych aby mi jí někdo zazpíval nebo aspoň přeříkal nebudu řikat že ne :D.
Hlavně tohle♥
♫If I was your boyfriend, never let you go
Keep you on my arm girl, you'd never be alone
I can be a gentleman, anything you want
If I was your boyfriend,
I'd never let you go, I'd never let you go♫♥

(Kdybych byl tvůj přítel, nikdy bych tě nenechal jít
Držel bych tě v náručí holka, nikdy bys nebyla sama
Můžu být gentleman, cokoli chceš
Kdybych byl tvůj přítel
Nikdy bych tě nenechal jít, nikdy bych tě nenechal jít)


Life's not fair.

5. dubna 2012 v 11:30
Přijde mi, že můj život jde poslední dobou od 10 k 5...
Nevim no, ale můžu si za to sama. Nechci sem psát všechno co mě hrozně trápí a dělat ze sebe hroznou chudinku... to fakt ne. Jen tohle napíšu.. od půlky ledna asi do půlky března sem si myslela jak prožívám svoje nejhorší období, ale teď přijde mi jakoby to všechno bylo ještě horší. Chci odsud pryč... vyčistit si hlavu, schovat se před všema pomluvama jet někam kde nikdo nic neví a neřeší. Naštěstí se mi to splní, ale až za 13 dní ... sice je to ještě docela dlouhá doba ale aspoň se mám na co těšit.
Je mi jedno co si o mě myslí lidi co mě neznaj.. Ale u těch co mě znaj je pro mě důležitý aby si o mě nemyslela nějaký blbosti...:/

Never more... 10+1

1. dubna 2012 v 12:28
Tahle písnička mi nehorázně pomohla.. je to divný ale je to tak...
♥Aj keď život nedáva skôr bere ti,
pre jednu lásku slnko nesvieti.
Nesmieš zúfať, musíš dúfať.
Zapametaj si, že bez pekla neni raj.♥

Party

30. března 2012 v 14:10
Tak sem si celý týden nalhávala, že strávim poklidný sobotní večer doma u televize. No ale protože mám hrozně otravný kamarády tak si asi zas pojedu užívat na diskotéku... Jen doufám, že to nedopadne jako minule to by mě jeblo... to prostě ne. Už takhle stačí to jak si ze mě dělaj prdel teď kolik toho stihnu za jeden večer...
Malej problémek je v tom že nevíme kde budem spát, ale tak nevadí... Se někam nacpem :D.
Tak ráda bych rodičum řekla kam jedu, když oni by mě nepustili grrr....

Nemám sílu bojovat.

27. března 2012 v 19:09
Nuu :-* dneska byl fajn den... Když nepočítám to jak mi začala říkat učitelka na ájinu :/ :D, test z ájiny a pokaženej test z dějáku....
Fakt miluju takový ty přednášky na téma drogy. Vždycky když něco řeknou a já to začnu probírát tentokrát s Terlínou :P :D... Asi nás to hodně bavilo když sme si zkoumali žíly atd... Hehe.. A taky dnešní IKT joo hodně nás baví hrát onlinovky pro dva.. Třeba když se nám u jedný neukazuje míč a my si skáčem po hlavě a smějeme se na celou třídu :'DD.


Další pecka, když si hrozně aktivně chci zařizovat kartičku do DM tak to tam tak naklikávám a ta prodavačka na mě kouká stylem jakobych byla úplně blbá... No možná sem trochu blbě vypadala když před tim tak stojim a sem moc "liná" dát ukončit ona tam naběhne a zmáčkne to sama.. pff :P
Nuu aspoň mám novej lesk ;).

Nejvíc miluju to, když vidim po měsíci kamarádku a první věta je víš že D.. chodí s nějakou holkou? Viděla sem ho tady a dělali tohle.. bla bla bla. Proč mi to všichni cpou, proč prostě nepochopí že tohle je už minulost... Demence fakt...

♥Proč se pořád ničim kvůli tomu, kdo mi za to nestojí..
Proč miluju a nenávidím, proč obojí....♥

Sibling Love

25. března 2012 v 11:36
Tak můžu říct, že sem se svym životem "spokojená". Nenechám si ho od toho zmetka zničit.. on to ještě neví, ale jednou se mu všechno tohle vrátí.
A proč teď říkám zas tohle? V pátek večer sem si asi od 10 do 5 ráno povídala s bráchou a řešila svůj a jeho život. No a protože se nám nechtělo jen tak mluvit, tak sme si k tomu otevřeli víno a dali si ho s colou. Já si myslim, že je krásný když mi brácha řekne, že se poslední půl rok chovám jak naivní kráva. To jak si semnou D. jen hrál atd.. Já vim... je to tak jen sem si to prostě nechtěla připustit. Je jiné když vám něco říkají kamarádi, mamka, ale když to prostě řekne brácha tak to je pravda. Nějak sme si vrájemě začali ukazovat smsky atd.. Ale nejvíc mě rozsekalo, když uviděl jeho fotku a řekl že mu namyšlenost kouká z očí. Teď už je to pravda. To, že mu rozbije hubu až ho potká nepočítám :').

No a včera. Piknik na ručníku. :'DD Joo to je tak když kamarádka neví jak vypadá deka a vezme osušku a pak si tam zní kamarád dělá pořád prdel :'D. Příště bude piknik na utěrce. :'DD. Nojo byli to fajn dny :).

A dnešek bude snad taky fajn. Jdeme se do takovýho lesoparku učit. Tak chci vidět kolik se toho zas naučíme.. ;) No a taky se deme opalovat :)

Žádná bolest se nesnáší hůř než vzpomínky na štěstí v době neštěstí.

22. března 2012 v 17:28
♫Vstaň a bojuj nepřestávej, život je někdy tvrdej...♫
Kdybych nebyla blbá, nebo aspoň líná. Třeba bych pak měla aspoň něco z nějaké prezentace co máme zítra mít. Vážně bych si měla začít někam psát co, kdy, kde musim udělat. Neznám lepší program než sedět v tak krásně slunečnej den celý odpoledne u počítače a hledat nějaký blbý informace... :/ A zítra 3 hodiny HOZ.. paráda neznám nic lepšího...


Aspoň mám za sebou celkem fajn den. Miluju když nám odpadne těláček a deme se s holkama "uvolnit". A po škole zas.. Nečekaně to pomáhá.. no spíš sem věděla, že mi to vždycky začne pomáhat. Proto sem už tolikrát začánala a přestávala.
Každej to dělá, hledá takovej ten svůj únik. Každý říká, že mu pomáhá něco jiného, ale většinou stejně pomůže akorát se pořádně ožrat, začít kouřit, nebo prostě něco podobnýho... Přiznávám nejsem jiná. Tohle už neni frajeřina tohle je jen snaha zapomenout....

Tak zapomeň, nebo tě vzpomínání sejme.

21. března 2012 v 19:29 | Petuš
Jakoby mi každý slovo mluvilo z duše...
( Omlouvám se za další deprimovanej článek, ale já se na jinej nezmůžu)

Nejde to, nejde to, nejde to vrátit.
Já vím že, nejde to, nejde to, nejde to vrátit zpátky.
Ani kdybych si to přál !
Ani kdybych o to prosil ...
"Tak dal bych cokoliv,
klidně se upsal ďáblu,
za vteřinu jistoty,
že to bez tebe zvládnu."

Just say...

18. března 2012 v 20:49 | Petuš
Když si tak řeknu, že za měsíc jedu do tý Paříže tak úplně ááá.. V tom září mi to přišlo jakoby to bylo za hrozně dlouho. A teď? Hehe těším se. A vlastně se celkově těšim na duben.. tak nějak sem dlouho věřila, že všechno změní. Teď už jenom doufám.. v nemožné ;)...
Vůbec nevim co ještě napsat. Nic se neděje.. jak sem byla doma a všemu se tak nějak vyhýbala, tak si přijdu jako bych najednou měla hrozně nudnej život. Ale to se snad od zítřka zas změní...

I need.... MONEY

17. března 2012 v 11:20 | Petuš
Fakt bych někdy chtěla bejt pořád hrozně prachatá abych si mohla koupit všechno a hned. Tak, ale teď mám aspoň ten pocit toho, že mám konečně vybranou peněženku(do který sem se mimochodem fakt zamilovala :D), kabelku,mikinu, sukni,tričko.....
Jen na to teď nemám... mmm až příští měsíc no a pak než to přijde ... grr bože počkám si no ;D.
Má vysoce odfláknutá práce na který neni ani čtvrtina toho co sem si vybrala... Ale co jednou za čas se můžu plácnout přes kapsu ;).

No a co je jinak novýho? Mám pocit, že sem teď ještě nemocnejší než v úterý.. parádička no.. sem to zas jednou schytala... Výborňoučký je to jak mamina chytá podezdření, že tohle sem nemohla chytit jen tak... mmm bude problém. ;D Ale stejně si přijdu nějak špatně, že jí v tomhle lžu... když já nechci aby tohle o mě věděla.

Bust your windows...

15. března 2012 v 10:29
Protože v ten den co sem tuhle písničku slyšela snad 30x sem byla šťastná. Protože ona mi hrála tam i zpět.... Protože prostě proto...

Miluju to jak sem zase nemocná... mmm angínka bombový no... To jak se mě doktorka ptá: "Proboha skym si se cucala" a já zapírám a v duchu se směju kdyby jen věděla...
Nebaví mě to doma... akorát vymýšlim plány jak něžně odmítnout kluka, kterýmu kámoška píše jak hrozně ráda snim pujdu ven aniž by cokoliv věděla(jo miluju tenhle přístup). Neřikám, že snim nechci ven, ale vim co vim a taky mám to zlý tušení, že mu ublížim a to já nechci je to hodnej kluk a ještě ktomu brácha další kámošky takže... Je to těžký.
Sem zmatená ;D a mám chuť se zahrabat... Chybí mi lidi.. ti se kterejma bych tohle všechno mohla probrat.
Třeba bych mohla přes skype, ale to bych musela mluvit a jelikož to hrozně bolí tak to neni dobrej plán. Přijdu si jak totální neandrtálec.. když na rodiče používám mojí speciální napodobeninu znakové řeči a stejně to všechno musim nakonec napsat. Přesto, ale věřím tomu že to neni mnou.. je to vnich jsou moc nechápavý ;D.

No a taky sem přemýšlela jestli si sem něco napíšu o sobotnim večeru, ale po zralé úvaze sem došla k názoru že bude lepší zapomenout. (Jen mě překvapuje kolik mám modřin a opravdu vůbec netušim kde sem je vzala... :/) Joo můžu říct už nikdy víc ale stejně se to stane znova jakmile.... no to je jedno znám se ;).

Dance...

11. března 2012 v 18:28 | Petuš
Proč nemůžou být ty prázdniny delší. Úplně nejvíc sem si tenhle týden užila. Sice sem asi ztloustla, ale tak nevadí ;D.
A včerejší diskotéka? Jednim slovem paráda. Skvělý je to jak za mnou přijde kamarádka se slovy " sežeň mi panáka sem oproti tobě pozadu" a já letim jí ho sehnat(no i mě).. :P No takže bylo to skvěloučký do tý doby něž se tam kvuli mě začali prát dva kluci. Je to takovej divnej pocit, když se kvuli vám někdo pere a to jenom pro to, že s obouma něco měli. Já vim neni pěkný vystřídat za večer několik kluků, ale já si prostě jen užívala a nemůžu za to když to někdo bere moc vážně :/. Utěšuju se, že to mohlo být horší... sice mě docela hodně naštvala jedna věc, ale kámoška se mi snažila vysvětlit ,že je to to nejlepší co mohlo být takže no... Přesně sem věděla jak moc mi tohle pomůže :) na toho "idiota" si už snad ani nevzpomenu jen když přemejšlim nad tim co mě štve. ;D No a k tomu patří i zítřejší škola achjo... grrr.....

Dreamer

7. března 2012 v 10:00
Miluju přežírání. Od soboty každej den v mekáči i v kfc krásňoučký no. Pak ať se nedivim že nehubnu sakra, ale prostě je to silnější než já (aspoň si pak budu moct s hovňousem porovnávat špeky :D). Hrozně mi to pomáhá, nebo mi spíš pomáhá být tam s těma lidma. Ať už sem venku skýmkoliv vždycky zapomenu na to na co pořád myslim když sem doma. Tolikrát sem si řekla je čas jít dál jen mě to jako kouzlem vždycky stáhne zpátky dolů. Ale já už nechci... konečně chci být štastná a moje hlava už dlouho ví že sním to nebude jen si nejsem jistá kdy to pochopí moje srdce, ale tak snad je to na dobrý cestě.
Zbožňuju to jak s kamarádem probírám několik hodin to, že na nás někde čeká naše pravá láska. To jak na ní musíme jen počkat. Taky je krásný to jak zavidíme důchodcum ;). To, že oni tu lásku už našli a prožili sní půlku ( někdy i víc) svého života a nelitují ani jediný vteřiny. Já vim sem snílek, ikdyž se divim kde se ve mě takhle víra ve šťastné konce bere pořád tu je. A já prostě věřim v lásku!

Někde na mě čekáš... a já tě najdu!♥

Smile

4. března 2012 v 0:41 | Petuš
Néé nebudu sem psát jak se mi zase zhroutili plány :D. Ale tak co tentokrát mi to ani nevadí stejně tam prej je mrtvo ;). A já si místo toho užívám spoustu milých konverzací na facebooku.. A vim, že prostě příští týden jedu! Prostě jo! No, ale stejně už chci konec dubna kdy začíná mnohem lepší diskotéka.. jen doufám v to, že se mi její začátek nekříží s Paříží to bych asi zabíjela.. no snad ne. A navíc sem se s D. bavila o tom že sme spolu nikde netancovali ... zatim o tom neví, ale tam spolu tancovat budem.. nebude mít jinou možnost. ;D No ikdyž nevim jestli se spolu budem bavit.. při našem koplikovaném vztahu kdy se spolu každej měsíc pár dní nebavíme protože se naserem je to docela nejistý. Ale ono ti vyjde a já budu štastná a nezájem. Jóó přála bych si někdy říct větu "konečně mám všechno co sem chtěla" jednou jí řeknu tim sem si taky jistá. Přece musí existovat nějaká životní spravedlnost. Mám prostě pocit, že už sem si vytrpěla celkem dost ( vim..v životě budu trpět ještě víc) tak chci konečně zažít čas kdy si budu řikat jak mám dokonalej život a myslet si jak mi ho všichni závidí... hehe.
Hovorí sa, že nikdy nevkročíš dvakrát do tej istej rieky, ale pokiaľ toho človeka máš naozaj rád, vkročíš tam toľko krát, pokiaľ sa neutopíš...♥
(nevim proč to sem dávám, ale prostě mě to zaujalo)

 
 

Reklama