Diary

How are you? FINE..

30. března 2013 v 15:36
Je až strašný jak mě ta angína zmáhá. Vůbec ne fyzicky, ale spíš psychicky.. doma už mě to vážně nebaví a přijdu si jak uvězněná ve svém pokoji. A pocit, že doktorka chce abych doma zůstala další týden protože moje xxl mandle né a né splasknout způsobuje to že mám ještě větší depresi. Ale aspoň včera se mi stalo něco milého po hádce s přítelem trvající několik dní mi prostě přijde zpráva "co bys dělala kdybych stál před barákem otevřela by si mi?" a víš co? on tam fakt stál... Já vim že je to taková maličkost že mě navštívil, ale mě to přišlo tak romantické bez ohlášení přijít aby ukončil hádky a všechno bylo krásný:) No a teď když odjel tak sem se začala znovu nudit fakt jako nesnášim ten pocit, že si všichni jedou na nejmenovanou diskotéku a já chudák jsem doma sama -.- za trest docela. Takže si to aspoň zpříjemňuji internetovými nákupy ať už ladyboxu nebo dalších věcí no a ve výsledku můj účet začíná pomalu ale jistě zet prázdnotou.. ale co stejně ty peníze nepotřebuju na nic jiného..
Stejně je to hezká pohádka.. :3
Nenávidim je!! -.-

no happy ending

29. března 2013 v 16:05
"Už Tě nikdy nepolíbím, už se neschováme do peřin.
Láska zapadla jak měsíc, vyprchala jako benzín...
Dochází mi všechny síly, promítám si, co jsme zažili."

Nechápu to jak se z někoho hodného může stát naprosto bezcitná, chladná osoba. Možná to mělo být všechno jinak měli jsme zůstat nejlepší kamarádi.. ikdyž podle mě holka a kluk nemůžou být nejlepší kamarádi ( pokud nejsou homosexuálové -.-) prostě vždycky jedna strana cítí víc a jen to schovává aby se to kamarádství neztratilo a ty si nikdy nemusel ztratit toho člověka.. a kdo říká že to tak není prostě si to jen nepřipouští:) Bohužel vmém případě se city schovávaly těžce.. dřív se to zdálo jako perfektní věc ale teď..
Poslední 4 měsíce sem měla ten nejnudnější život. Nudnej ale plnej lásky.. A jak se zachovat když láska odplouvá a ty si vlastně uvědomíš že nemáš nic? Možná je fakt pravdivý to "Nedovol někomu aby ti byl vším, když ho ztratíš nezbyde ti nic" Přemýšlim jestli je to mnou.. jak spolu dokážou lidi žít když já s nikym nevydržím.. Nedokážu si představit co budu dělat až budu mít jednou rodinu..
Celej život dělám jedno špatný rozhodnutí za druhym. Zahodit to co si plánujete celý život kvůli někomu kdo za to nestojí ztrácet přátele pro někoho kdo si to nezaslouží. Dělat všechno pro někoho kdo si toho neváží. Joo to sem celá já . Nevim co je lepší jestli mé nové "zamilované" já nebo já užívající si života. S prominutím kluci jsou parchanti do jednoho!!:)

Relax

28. března 2013 v 21:59
Fakt nechápu můj život. Jeden den je všechno úžasný a další den se to zas všechno bortí. Fakt sem toužila po tom mít už po třetí za dva roky angínu a co je na tom to nejlepší? Mám ji o prázdninách.. "jůchůů" Kdyby mě aspoň něco bolelo jenže já se cítim zdravě a jediný detail je že můj krk má teď nadměrnou velikost.
Nechci být nakažlivá-.- chci ven mezi lidi a prostě sem nevrlá podrážděná a nevim co všechno prostě grr.. Vždycky když jsem nemocná vyjde najevo můj zlozvyk "když nemůžeš jít nakupovat ven objednej si věci z internetu" takže sem si stihla nakoupit online kosmetiku kterou bych si mohla koupit i v drogérii prostě jen pro lepší pocit (a byla tam sleva) chm takže tak..
Fakt bych sem chtěla hned vypsat všehny problémy s přítelem a s kámošem(bývalým přítelem) ale jelikož by to byl hrozně dlouhej a nudnej článek takže z toho nic nebude a já si budu dál své myšlenkové pochody vylívat mé super úžasné kamarádce která mě vždy vyslechne.. chm je to pes-.-
můj zdravý režim :3
 
 

Reklama